Dnes jsem s Derinkem vyrazila do ZKO Libeň na zkoušku ZVV2.

Počasí nám přálo až moc a možná i to se kromě mé nervozity podepsalo na výsledcích.... Zamračený No jo no, čím jsem starší, tím je to se mnou horší a zbytečně to Derinkovi kazím.

             

Vezmu to ale od začátku. Stopa byla na poměrně slušném terénu a foukal trochu větřík, ale to by nás jako ostřílené stopaře nemělo rozhodit. Derinek šel poměrně hezky, ale bylo na něm vidět, že jsme to s tréninkem trochu přehnali, a že touží po odpočinku. Tempo pomalé ( což by zase tak nevadilo ), místy vysoký nos a na druhém lomu malinko výlet mimo stopu. Oba předměty zalehnuté našikmo, a tak celkem 80 bodů.

Poslušnost začala zajímavě, na odložení ležel se svým psem náš figurant, a tak si Derinek myslel, že budou obrany a byl malinko neukázněný. Naštěstí za chvíli pochopil, že jsme na poslušnosti a fakt se snažil. Jediné, co nám ale vůbec nevyšlo byl aport přes překážku, který se zdál být pro Derinka asi težký (já blbka jsem zapoměla trénovat s kilovou činkou), a tak mu při doskoku vypadl z tlamy a nedonesl jej. Tudíž jedna 0. No a naše plazení potřebuje také ještě hodně zlepšit, a tak celkem 78 bodů.

 

Obrany si Derinek zkrátil o dvě makety ( asi mu bylo už fakt horko ), ale jinak žádnou chybu neudělal. Jen panička to zase hnojila a zapoměla dodělat po přepadu prohlídku, a tak mi musel rozhodčí napovídat. Jinak to byla hezká práce, jen dohlídání musíme také ještě vylepšit. Celkem jsme obdrželi 79 bodů.

 

Co dodat závěrem? Jsem na Derinka pyšná a rozhodě s výcvikem ještě nekončíme!!! Je přeci tolik zkoušek, které by šly složit... Mrkající