Byl pátek státní svátek a my se rozhodli vyrazit i s hafíkama na Šumavu a udělat si tam pár hezkých procházek... Mrkající

 

Na místo určení - tedy presněji řečeno do Stožce jsme dorazili v pátek dopoledne lehce po 10 hodině. Zavolali jsme známým, kteří si v těchto končinách také užívali volníčka a zanedlouho jsme vyrazili na naší první společnou procházku Šumavou. Hafíci se vzájemně "oťukali" a raději jsme těm největším rebelům nechali košíky. Je to nijak neomezovalo a my měli klid v případě jejich ujasňování si postavení ve smečce. První den byl celý na rozkoukání a tak jsme ušli cca 8km.

V sobotu ráno jsme si řekli, že nejsme žádní žabaři a vypravili se na delší tůru. Procházka to byla výborná, ale velmi náročná. Jenže bylo krásně a tak nám to pěkně utíkalo. Sem tam jsme zastavili pokochali se přírodou, někteří hafíci se i vykoupali a cca 5 km před návratem na penzion jsme si dali pozdní obídek. Po pravdě řečeno ve čtyři odpoledne jsem už byla ráda, že těch 20km mám za sebou a těšila jsem se na cestu domů. Derinek s Thorískem se náramně proběhli pohráli si s kamarády a příjemně unavili.

Určitě si to zase někdy zopakujeme.

Fotečky z výletu můžete shlédnout zde