Dnes 21.2.2009 jsem se po dlouhé době zůčastnili výcviku naší ZBK. Počasi bylo lehce mrazivé a místy padal sníh, ale to nám zas až tolik nevadilo. Sešla se jako vždy dobrá parta lidí a hafíci si báječne zacvičíli a pohráli mezi sebou. Nácvik sutin jsme měli tentokráte v Koselci nad Černými lesy, v bývalém vojenském objektu.Ferdzik zachranarina I..jpg (normální)

Ferdžínek měl první vyštěkání poměrně těžké, protože na něj číhal jak podzemní úkryt, tak i jeden ve výšce. Ale protože je to kluk šikovný a protože náš předseda ví, co dělá, byli oba figuratni objeveni a kvalitně vyštěkáni a Ferdžínek si odměnu v podobě balónku vážně zasloužil. Pak jsme měli ještě jedno malé vyštěkání v terénu a po odpočinku jsme se ještě jednou vrátili do sutin. tentokráte nás už nic nezskočilo a vše proběhlo zcela bezvadně.ferdzik zachranarina II..jpg (normální)

Na této akci nás doprovázela i Korinka a ta si postavila nádherného sněhuláka, kterého pak nechala hafanům na hraní. Prostě parádní den a jsme moc rádi, že jsme mohli být u toho. Těšíme se na další trénink !!!ferdzik zachranarina III..jpg (normální)