Výcvik - Fergik-úkryt ve výšce-skříň.jpg (normální)Tento víkend byl pro nás opravdu aktivní.

Nejdříve jsme se v sobotu zúčastnili záchranářského výcviku v Milovicích a musím říct, že jsme si velmi pěkně zacvičili. Vyštěkání bylo v sutinách, prostory jak pro  podzemní úkryty tak i pro úkryty ve výšce a různé zákeřné chytáky. Jsme ale šikovní a tak nás tentokrát nic nezaskočilo. Děkujeme všem za pomoc při figurování a za to, že byla dobrá nálada !!!

Výcvik - Fergik-podzemní úkryt.jpg (normální)

No a aby toho nebylo málo, tak jsem se rozhodla, že v neděli 22.3. nastoupím na zkoušky podle            IPO-V, pořádané mou domovskou kynolog. organizací - KK Letňany.

Tréma byla veliká, protože v poslední době se nám úspěšné skládání zkoušek nějak nedařilo.

Neděle byla pro mě ale štˇastným dnem a zkoušku jsme splnili s počtem bodů: Stopa 8O bodů -pacholek jeden dělal,že tam nemá předmět a tak jsme ztratili cenných 15 bodů... Poslušnost 79 bodů - to jsme si zase vymysleli, že přinášet aport je zbytečné a že je lepší si s ním hrát...no a obrany 82 bodů a tam jsme ztratili bodíky na "vlažných" zákusech a pan rozhodčí to okomentoval slovy." předvedl to, co bílý ovčák předvést může..."

Výcvik - DSCN1576.jpg (normální)Nicméně já byla spokojená a doufám, že jsme touto v pořadí již 13.zkouškou prolomili bariéru neúspěchů, a že nás čekají už jen samé radosti.

Pár foteček z Milovic najdete zde