Derin - DSC00804.JPG (originál)

Čas hrozně letí a já rostu jako z vody. Moje panička měla trochu starosti s naší malou holčičkou a tak nebyl čas věnovat se mému vyprávění, ale teď to vezmeme hezky všechno popořadě.

Nejdříve jsem se byl podívat s paničkou u záchranářů v sutinkách. Byla tam spousta kamarádů a hrozně moc věcí na očuchávání prolejzání a zkoumání- fakt paráda.

Derin - DSC00798.JPG (originál)

Potom jsme šli s paničkou na cvičák a tam byl jeden zajímavý strejda. Ukazoval mi nějaké věci na tahání a hráli jsme si spolu. Byl hodnej a super a panička říkala, že až mi dorostou všechny zoubky, tak že si za strejdou budeme chodit hrát pravidelně - už se moc a moc těším :-)

Derin - DSC00806.JPG (originál)

No a pak jsme šli zase k záchranářům tentokrát na jiné místo, kde byly také sutiny jak říkala panička a představte si, že jsem poprvé štěkal na nějakou tetu. Panička tomu říká trénink vyhledání. Mě ta teta ale vzala papání a utekla mi s ním  o kousek dál. Přiběhl jsem k ní a ona mi to nechtěla dát. Začal jsem na ní štěkat a ono to fungovalo a já dostal papání. Štěkal jsem dál a dál a ta teta mi zase dala papání. To se mi moc líbilo a uvidíme jestli tam zase s paničkou pojedeme. Říkala, že když mi to tak pěkně šlo tak že si uděláme zase brzy výlet.

Derin - DSC00825.JPG (originál)

Ze všeho toho trénování jsme byli oba pořádne unavení a tak jsme se doma natáhli a usnuli....

Derin - DSC00831.JPG (originál)

A abych nezapoměl, páneček mě a bráškovi Thorískovi zatím co já jsem s paničkou trénoval postavil nový domeček. Prý nám ještě udělá pěkné boudičky a budeme se moct přestěhovat na zahrádku- to bude fatk super !!!

Derin - DSC00815.JPG (originál)

Fotečky z našich společných zážitků si můžete prohlédnout zde