Derin Nubika

Šampion ČR

splněny podmínky pro udělení klubového titulu "Mistr ve výkonu"

Narozen 30.10.2010

DKK 0/0, DLK 0/0

MDR +/+  znamená absolutně zdravý jedninec

DM N/N zdravý jedinec (po rodičích)

genetický profil

skus nůžkový, obě varlata sestouplá v šourku

výška 65,5cm

splněn svod i bonitace

chovný - krycí pes

Matka:Ayla Shengul Nubika

Otec:Dragon la Blankpapilio

Tetovací číslo:2537

Číslo čipu:941000019000265

Číslo zápisu ČMKU: CMKU/ACO/2537/10

Výstavy: Champion ČR, 6x CAC, 1x res.CAC, 1x res.CACIB (Speciální výstava + mezinárodní výstava )

Zkoušky sportovní kynologie:  

KJ Brno: ZOP, ZPU1, ZPU2

IPO: BH, IPO-VO, IPO1, FPr1, FPr2, FPr3, IPO2, IPO3, FH1

NZŘ: ZZO, ZM, ZVV1, ZVV2, ZPS1

Zkoušky záchranářské:

NZŘ: ZZZ, ZZP1, ZVP1, ZVP2, ZZS1

IRO:  RH FL E, RH F A

 

Ahojky dostal jsem jmého Derin a narodil jsem se mamince a tatínkovi v chovatelské stanici Nubika v Nelahozevsi. Moc se mi u maminky líbilo, měl jsem tam hodně sourozenců, naše lidská panička nám nosila papání, hrála si s námi a vzala nás i ven mimo zahradu.

Občas se za námi přišli podívat úplně cizí lidé a já pořád nechápal proč. Jedni lidé k nám chodili častěji, byla to jedna paní, malá holčička a hodně velký pán. Ta holčička a paní se mi líbíly, a tak jsem se k nim chodil i se sourozencema mazlit. No a jednoho dne mi moje panička řekla, že se se mnou musí rozloučit, a že budu bydlet u toho velkého pána, malé holčičky a paní. Bylo mi smutno, že musím opustit sestřičky, brášky maminku a babičku, ale nová rodinka je na mě moc hodná a snaží se, aby mi u nich bylo fajn.

Derin - DSC00516.JPG (normální) 

Bydlím teď v rodiném domečku kousek za Prahou mají tu hezkou zahrádku a v mé nové rodině je ještě jeden pejsek, který je úplně černý a dospělý. Volají na něj Thorísku a zatím jsme kamarádi a já ho rád škádlím :-)

Noví páníčci na mě volají Derine a tak to bude asi moje jméno. Celý den si se mnou hrají, dávají mě napapat, občas mě okřiknou když okusuji asi něco co nemám a panička mě hodně chválí, když se mi něco povede. Někdy zůstanu sám, ale ne na moc dlouho a když přijdou moji lidičky domů tak jdeme ven a zase si hrajeme. Jeden je z toho celodenního shonu pořádně unavený.

Teď když jsem už povyrostl mě bere panička na cvičák, kde se učím spoustu nových věcí a podle toho jak se na mě směje a chválí mě si myslím, že nám to jde. Když jsem unavený tak spinkám, a když se nudím začnu paničce házet do klína svého oblíbeného žlutého ježečka, abych se aspoň trošku zabavil. 

 

  Moje fotečky si můžete prohlédnout zde a nebo zde